ОСТАННІ НОВИНИ

По всій Україні йтимуть дощі

|

Український Гідрометеорологічний центр МНС прогнозує грозові дощі по всій території країни протягом 14-16 червня. Про це під час брифінгу повідомив директор Гідрометцентру Микола Кульбіда, передає прес-служба МНС України.

«З 14 по 16 червня через всю територію України, починаючи із західних регіонів до східних, пройде ще один атмосферний фронт. У зв`язку з цим практично скрізь пройдуть грозові дощі. Ми не чекаємо надмірно інтенсивних опадів, це будуть процеси середньої величини», – сказав Микола Кульбіда.

Крім того, протягом 16-17 червня прогнозується пониження температури повітря на території південних і східних областей до +25…+29°С.

З 17 червня температурний режим знову підвищиться до +25…+30°С, а в південних, східних та західних регіонах – до +33…+34°С.

У період 18-22 червня, відповідно до прогнозів, дощі фактично припиняться. Короткочасні грозові дощі можливі на сході, але вони не сягатимуть небезпечних рівнів.

Микола Кульбіда також відзначив, що останнім часом через шторми вода в Чорному та Азовському морях була досить холодною. За його словами, наразі ситуація покращилася, температура води коливається в межах +20…+23°С з тенденцією до подальшого зростання.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...