ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина отримає від держави 9,5 млн на дітей-сиріт

|

Львівщина отримає з державного бюджету 9,5 млн грн на виплату державної допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Цього року для місцевих бюджетів Львівщини з державного бюджету передбачена субвенція на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також виплату грошового забезпечення прийомним батькам в загальній сумі 9,5 млн грн, що перевищує видатки минулого року на 1,8 млн грн або 18,9%. Про це повідомив начальник Головного фінансового управління Львівської облдержадміністрації Олег Демків.

Як зазначив Олег Демків, завдяки цій субвенції у 85 прийомних сім’ях та 20 дитячих будинках сімейного типу виховується 256 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Також начальник Головного фінансового управління додав, що у січні-травні 2012 року Львівська область отримала з державного бюджету коштів цієї субвенції в сумі 3,7 млн грн.

Окрім того,  у червні надійшло 0,7 млн грн, а всього з початку року 4,4 млн грн, що на сьогодні задовольняє потребу у виплаті державної соціальної допомоги на дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення прийомним батькам.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...