ОСТАННІ НОВИНИ

Декларації політиків та чиновників перестануть бути таємницею?

|

Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з прийняттям Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції». Про це повідомляє прес-служби голови держави.

 

Цей документ значно розширив можливості для ЗМІ та громадян щодо доступу до інформації про доходи державних чиновників, зазначив Голова Адміністрації Президента Сергій Льовочкін.

«Законом, зокрема, внесено зміну до редакції статті 6 Закону «Про доступ до публічної інформації». Відтепер не належать до інформації з обмеженим доступом відомості, зазначені в декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру, оформленої за формою і у порядку, встановлених Законом «Про засади запобігання та протидії корупції», крім відомостей, зазначених у пункті 7 примітки додатка до цього Закону.

Таким чином, всі декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, подані держслужбовцями, є публічними і доступ до них не може бути обмежений.

Підписання цього Закону стало підтвердженням політики прозорості роботи влади, яку проводить Віктор Янукович», – зазначив Сергій Льовочкін.

Він також нагадав, що Президент України та керівництво Адміністрації Президента ще до прийняття нового Закону оприлюднили декларації про майно, доходи, витрати і зобов`язання фінансового характеру.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...