ОСТАННІ НОВИНИ

З Польщі до Львова запустили додаткову електричку для уболівальників

|

Львівська залізниця призначила додатковий електропоїзд для перевезення іноземних вболівальників. Він курсуватиме із Перемишля (Польща) до Львова у дні проведення матчів чемпіонату Європи з футболу Євро-2012. про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України.

«На перший матч у Львів 9 червня додатковим електропоїздом приїхало 600 іноземних уболівальників, – розповів начальник пасажирської служби ДТГО «Львівська залізниця» Богдан Яворський. – Це здебільшого німці. Спеціально для них ми приготували електричку Львів-Перемишль, яка їх привезла і відвезла назад».

За його словами, до Львова вболівальники приїхали о 15:40.

«Наші волонтери спільно з волонтерами Львівської міської ради їх зустріли, все розказали, показали і скерували на стадіон. Мовного бар’єру у спілкуванні не було. Німецькі вболівальники були захоплені містом. Вони аплодували Львову. Умови вокзалу їм подобаються, цінами теж задоволені. Близько 15% з них зі Львова поїхали e Київ та Харків», – сказав Богдан Яворський.

Він також повідомив, що після завершення матчу волонтери теж допомагали німецьким вболівальникам доїхати на вокзал, щоб повернутися в Перемишль. «Вони поїхали зі Львова о 02:00», – зазначив Б. Яворський.

Вболівальники Євро-2012 також зможуть скористатися додатковим електропоїздом за маршрутом Перемишль – Львів 13 та 17 червня.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...