ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра у Львові курсуватиме два експрес-маршрути

|

У дні проведення футбольних матчів – 9,13,17 червня, у Львові курсуватимуть два експрес-маршрути, які забезпечать оперативний доїзд до головних об’єктів футбольного життя – «Арени Львів» та офіційної фан-зони УЄФА. Про це інформує медіа-центр «Львів-2012».

Перший маршрут курсуватиме з пл. Петрушевича до стадіону «Арена Львів». Транспорт виїде на маршрут за 4 години до початку матчу.

Другий маршрут курсуватиме із Головного залізничного вокзалу до пл. Різні. Цей маршрут діятиме вже з самого ранку та довозитиме пасажирів безпосередньо до головної фан-зони міста (пр. Свободи).

«Для обслуговування експрес-маршрутів та підсилення маршрутів №10 та №48 (маршрут №10 сполучає залізничний вокзал та стадіон «Арена Львів», маршрут №48 сполучає новий термінал аеропорту і центральну частину міста) плануємо залучити близько 65 автобусів з низьким рівнем підлоги великої пасажиромісткості», – розповів заступник начальника управління транспорту і зв’язку ЛМР Андрій Білоус.

Однак, за словами Андрія Білоуса, інтервал руху і кількість залучених автобусів остаточно буде визначено у дні футбольних матчів, зважаючи на заповненість цих автобусів.

Нагадаємо, у дні матчів громадський транспорт курсуватиме в інтенсивному режимі. На пл. Петрушевича, залізничному вокзалі, в аеропорті і на стадіоні «Арена Львів» працюватимуть диспетчери, які будуть займатись моніторингом ситуації із громадським транспортом.

Матч на «Арена Львів» між командами Німеччини та Португалії розпочнеться о 21:45 год.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...