ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина готується до відзначення річниці Конституції України

|

7 червня відбулося перше засідання організаційного комітету з відзначення 16-ї річниці Конституції України, інформує прес-служба Львівської ОДА. 

На засіданні зазначалося, що відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, з нагоди відзначення 16-ї річниці Конституції України на Львівщині у закладах культури, військових частинах, закладах для дітей та молоді проводяться просвітницькі тематичні заходи, спрямовані на формування правової культури, поваги до Основного Закону України, усвідомлення його ролі в українському державотворенні, отримання знань про конституційні права, свободи та обов`язки, знань з історії становлення та розвитку вітчизняного конституційного права і діяльності видатних правників у цій сфері. Також передбачено проведення тематичних конференцій, семінарів та «круглих столів».
У всіх районних центрах та містах обласного значення, інших населених пунктах області відбудеться урочисте покладання квітів до пам`ятних знаків та пам`ятників видатним діячам українського державотворення.
Розпочато роботу з організації виставок фото- та архівних документів, що ілюструють процес прийняття Конституції України, становлення та розвиток українського конституціоналізму, історію національного законотворення.
 У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької відбудеться урочиста академія за участю керівників іноземних консульських установ, політичних партій, громадських і релігійних організацій. Також у Львові буде організовано урочисте покладання квітів до пам’ятників М.Грушевському, В.Чорноволу, Т. Шевченку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...