ОСТАННІ НОВИНИ

Директор львівського аеропорту відхрещується від нестандартної ситуації

|

Директор львівського аеропорту Роман Гонтарев відхрещується від інформації щодо спрацювання сьогодні уночі в аеропорту пожежної сигналізації.

У коментарі «Львівському порталу» Роман Гонтарев зазначив, що це неправдива інформація. Також він повідомив, що справді подібна ситуація виникала, але близько двох тижнів тому. Стосовно нинішньої ночі він стверджує, що нічого подібного не було.

Р.Гонтарев також повідомив, що тоді спрацювала пожежна ситуація у багажному відділенні.

«Це нова система і тому виник збій у ній. Іноді таке буває», – прокоментував він.

Водночас, як повідомляє джерело «Львівського порталу» в аеропорту, сигналізація таки спрацьовувала сьогодні, а директор не хоче про це розповідати, оскільки намагається уникнути розповсюдження неприємної інформації напередодні Євро-2012.

Нагадаємо, учора о 23.20 год. у львівському аеропорту сталася нестандартна ситуація – спрацювала пожежна сигналізація. Про це “Львівському порталу” повідомило джерело. Під час її спрацювання було залито приміщення на приліт, внаслідок чого відбулось знеструмлення частини нового терміналу. Наразі причини спрацювання системи безпеки невідомі. Протягом всієї ночі в аеропорту працювали аварійні служби і станом на 9.30 цього дня подачу електроенергії було відновлено. 

Фото: Львівський портал 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...