ОСТАННІ НОВИНИ

На кордоні розпочався спільний контроль та прибувають перші вболівальники

|

З учорашнього дня в рамках домовленості між Кабінетом Міністрів України та Урядом Польщі на кордоні з Польщею розпочалося спільне оформлення осіб та транспортних засобів контролюючими органами України та Польщі. Про це повідомили у відділі з питань взаємодії із ЗМІ та зв’язків з громадськістю державної прикордонної служби України.

Спільний контроль під час проведення Євро-2012 здійснюватиметься на території Польщі. Він діятиме в 7 автомобільних та одному залізничному пунктах пропуску. Зокрема, почав функціонувати й пункт пропуску «Угринів-Долгобичів». В автомобільних пунктах пропуску здійснюється принцип однієї зупинки та створено єврокоридори.

Як інформують прикордонники, в Україну вже почали прибувати й перші вболівальники з Нідерландів, Німеччини, Південної Африки, Швеції, Польщі та Російської Федерації, а також волонтери УЄФА. Наразі вже кордон перетнуло більше 200 вболівальників. Також сьогодні очікується прибуття збірних команд Швеції та Франції. Активно перетинають кордон і представники УЄФА по забезпеченню проведення футбольного чемпіонату, а також представники мас-медіа, які будуть здійснювати висвітлення прямих трансляцій футбольних матчів Євро-2012.

Під егідою Європейської агенції з охорони зовнішніх кордонів Європейського Союзу FRONTEX розпочалася спільна операція «Eurocup 2012». Під час операції 10 офіцерів FRONTEX перебуватимуть в Донецьку, Харкові, Львові та Борисполі, а представники Держприкордонслужби перебуватимуть в аеропортах Нідерландів, Швеції, Португалії, Чехії та Іспанії.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...