ОСТАННІ НОВИНИ

Громада Східниці відмовилась проводити референдум

|

У Народному домі «Просвіта» селища Східниця відбулися збори громади з метою обговорення доцільності проведення референдуму та формування питання, що пропонуються на нього винести. Про це повідомляє прес-служба Східницької селищної ради.

Як поінформував присутніх селищний голова Східниці Іван Піляк, даний захід відбувається у зв’язку зі зверненням «ініціативної групи» щодо проведення місцевого референдуму. «Свої підписи під зверненням поставили мешканці селища Роман Бобешко, Наталя Федьків, Василь Радванський, Галина Дмитришин, Катерина Луцик (Пелюх), Олег Дорош Роман Данилюк та інші. А вже в п’ятницю надійшла інша заява – з проханням відкликати схід громадян. Оскільки заяву підписали не всі учасники «ініціативної групи», ми вирішили ці збори провести».

Збори відбулись за процедурою з обранням, голови, секретаря, лічильної комісії та реєстрацією усіх присутніх. Направду нещодавно оновлена будівля Просвіти вже давно не бачила такої кількості учасників. На заході були присутні понад 400 східничан.

На початку зборів бажання та спроба виступити перед аудиторією керівника Львівської організації партії захисників Вітчизни Павла Барнадського викликало спротив у присутніх. Зал не дозволив надати слово П.Барнадському скандуючи «Ганьба!» “Геть іди!” “Виженіть його!”  та свистіли.

Після цього інциденту збори перейшли в нормальне русло. В цей день було багато виступаючих як опонентів селищного голови так і тих, хто його підтримував. Зокрема, один з ініціаторі зборів Олег Дорош пояснив, чому він підписав заяву про проведення зборів. І вже в своєму виступі відмовився, що в селищі потрібно проводити референдум сказавши тільки, що може бути тільки обговорення питання.

Східничанин Микола Прибило закликав підтримати селищного голову, дати йому нормально працювати. “Вибрали голову – то дайте йому працювати, довіряйте йому. Видно по селищі, як він старається і селище процвітає на очах. Всі ці, що заварили цю кашу, людей закидали паперами – то їх шкода, бо їх тільки викинуть у смітник. Хочу сказати одне, пане Барнадський, то є ваша робота” – сказав Микола Прибило. Зал цю фразу підтримав оплесками. Також пану Барнадському нагадали, як він агітував за комуністичну партію. “Як висуванець від цієї партії ви не пройшли,  а тепер пішли в Захисники Вітчизни. Не слухайте всіх тих провокаторів, бо то йде передвиборна агітація”, – закликав східничанин.

Особливу увагу привернув виступ відпочивальниці, яка оздоровлюється в Східниці протягом 25 років. І яка, зокрема, сказала: «Не знаю вашого керівництва, але можу сказати, що за останні два роки Східниця стала маленьким Голівудом. Почищено річку, облаштовано стадіон та дитячі майданчики. Стало набагато чистіше біля самих джерел встановлено біотуалети та облаштовані громадські вбиральні. Здійснено благоустрій. І я думаю, що саме завдяки цим старанням є дуже хороші відгуки про Ваше селище».

Після всіх обговорень головуючий зборів поставив на голосування питання доцільності проведення місцевого референдуму. Майже одноголосно зал висловився проти проведення будь-якого референдуму. Схід селища тривав понад три години.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...