ОСТАННІ НОВИНИ

Майновий комплекс у Винниках поверне державі 2,4 млн грн

|

Рішенням господарського суду Львівської області задоволено позов прокурора міста Львова в інтересах держави − Міністерства охорони здоров’я України, про скасування державної реєстрації права власності на майновий комплекс, що по вул. Івасюка, 52 у м. Винники. Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Львова.

Підставою для вказаного позову стали результати перевірки, проведеної прокуратурою міста Львова щодо дотримання законності у сфері використання та розпорядження державною та комунальною власністю.

Зокрема, з’ясовано, що вказаний комплекс належав державному підприємству «Львівлікпрепарати», проте у 2008 році між ДАК “Держмедпром” (правонаступником ДП «Львівлікпрепарати») та одним із підприємств було укладено договір купівлі-продажу цього об’єкта незавершеного будівництва, вартістю 2,4 млн грн.

Однак при цьому було порушено спеціальний порядок відчуження (продажу) державного майна, зокрема вимоги Законів України «Про приватизацію державного майна» та «Про управління об’єктами державної власності».

Відтак, за рішенням суду, майновий комплекс у м. Винники підлягає витребуванню із незаконного володіння та поверненню у державну власність. Наразі вживаються заходи щодо виконання вказаного рішення суду.

 

 

 

 

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...