ОСТАННІ НОВИНИ

Українські та польські прикордонники розпочнуть спільний контроль на кордоні 5 червня

|

Спільний контроль українських та польських прикордонників в основних пунктах пропуску, які були визначені для роботи під час Євро-2012, розпочнеться 5 червня о 08.00 год. Пропуск осіб та транспортних засобів здійснюватиметься за принципом однієї зупинки на польській стороні до 08.00 год. 5 липня. Про це сьогодні під час засідання круглого столу щодо обговорення питання «Організації пропуску осіб та транспортних засобів під час проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро 2012 та літнього туристичного сезону» повідомив перший заступник начальника Західного регіонального управління ДПСУ, полковник Ігор Андрусік.

Найбільше зростання пасажиро-транспортного потоку, за його словами, очікується з Німеччини, Португалії, Данії, Польщі та окремих громадян з Євросоюзу.

«Вжитими організаційно-технічними заходами нам вдалось збільшити пропускну спроможність пунктів пропуску, які працюватимуть на Євро, в два рази у порівнянні з технологічними. За розрахунками тієї кількості вболівальників, які очікуються згідно проданих білетів, то ми забезпечимо пропускні операції своєчасно і без затримок», – сказав І.Андрусік.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...