ОСТАННІ НОВИНИ

Львівська митниця створить Клуб великих платників податків

|

Сьогодні в адміністративному приміщенні Львівської митниці відбулась робоча зустріч керівництва митниці з найбільшими платниками податків Львівської області.  Метою зустрічі стало створення дорадчого органу – Клубу великих платників податків. Про це повідомили у прес-службі Львівської митниці.

Його створено для того, щоб в умовах впровадження нового Митного кодексу бізнес і митниця могли оперативно вирішувати питання митного оформлення, зокрема таких важливих складових, як митна вартість, електронне декларування, часові нормативи, прийняття попередніх класифікаційних рішень тощо. За результатами зустрічі буде підготовлено наказ Львівської митниці, який затвердить перелік підприємств, які ввійдуть до Клубу великих платників податків, визначить форми та методи взаємодії, відповідальних за взаємодію осіб. Так керівництво митниці прагне забезпечити сприятливі умови для розвитку зовнішньоекономічної діяльності в умовах дії нового Митного кодексу.

Представники бізнесу позитивно сприйняли таку ініціативу керівництва митниці і висловили готовність до співпраці в такому форматі.

Як відомо, з 1 червня набуває чинності нова редакція Митного кодексу України. Цей документ передбачає спрощення та прискорення митних процедур, зменшення впливу «людського фактору» на процес та результат митного оформлення товарів та наближення процедур митного контролю й оформлення до європейських стандартів.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...