ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні з’являться соціальні дільничні працівники

|

У червні уряд розпочинає набір 12 тисяч соціальних дільничних працівників у рамках реалізації соціальних ініціатив президента та стратегії подолання сирітства в Україні. Про це заявив віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко в Полтаві, перебуваючи в територіальному центрі соціального обслуговування населення.

«У червні ми розпочнемо набір 12 тисяч соціальних дільничних, протягом липня вони пройдуть спеціальну підготовку і з серпня повинні приступити до повноцінного виконання своїх обов’язків. Соціальні дільничні будуть орієнтовані на профілактику проблем, які виникають у соціально незахищених верств населення, насамперед – на роботу з сім’ями», – цитує політика його прес-служба.

Віце-прем’єр додав, що соціальні дільничні будуть допомагати вирішити конфлікти в сім’ї на ранній стадії, щоб не допустити розпаду родини і передачі дитини в інтернат.

«Потрібно допомагати сім’ї, щоб не було соціального сирітства. Ми не повинні орієнтуватися тільки на вирішення проблем, наша мета – не допустити їх виникнення», – сказав Сергій Тігіпко.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...