ОСТАННІ НОВИНИ

На Євро-2012 VIP-персони отримають особистих охоронців

|

Особливо важливим персонам, які прибудуть до України на чемпіонат Європи з футболу, у разі потреби буде надано особисту охорону. Про це кореспондентові УКРІНФОРМу повідомила начальник прес-служби Департаменту Держслужби охорони МВС України Світлана Павловська.

«Особливо важливі персони, які прибудуть на матчі Євро, за бажанням отримають особистих охоронців з числа працівників елітного спецпідрозділу міліції «Титан», – сказала Павловська. За її словами, ряд країн уже поінформували, що зацікавлені в послугах охоронців «Титану».
«ДСО тримає для VIP резерв найпідготовленіших фахівців, які, крім професійних навичок, вільно володіють іноземними мовами. Серед них є й дівчата», – поінформувала керівник прес-служби.
Спецпідрозділ міліції охорони «Титан» охороняє, зокрема, фізичних осіб, туристичні групи, вантажі та цінності, майно українських та іноземних громадян.
Працівники «Титану» забезпечуються найкращими світовими зразками вогнепальної зброї, сучасними засобами активної оборони та службовим радіозв`язком. За бажанням замовника охоронці можуть бути одягнені як у цивільний костюм, так і в спеціальну форму. При необхідності для охорони може бути використаний спеціальний автотранспорт.

Інформаційний центр «Україна-2012»

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...