ОСТАННІ НОВИНИ

Львівщина гідно впоралася із підготовкою до Євро-2012, вважає Губицький

|

Підготовка до фіналу Чемпіонату Європи з футболу 2012 року дала нашій області серйозну площадку для реалізації майбутніх   масштабних проектів, таких як «Євробаскет – 2015» та «Олімпійська Надія -2022», – на цьому сьогодні, 30 травня, під час засідання круглого столу «Євро-2012 як чинник модернізації регіональних економік» наголосив заступник голови Львівської облдержадміністрації Володимир Губицький.

Володимир Губицький зазначив, що згідно з Державною цільовою програмою підготовки до чемпіонату Європи 2012 з футболу на території Львівської області за чотири роки реалізовано проектів, виконано завдань та заходів загальною вартістю понад 12,4 мільярди гривень. Із них  – 9 млрд. грн. або 73% – це державні кошти, 0,8 млрд. грн. (6%) – місцевий бюджет, 2,6 млрд. грн. (21%)  – це кошти інвесторів та власні кошти підприємств і організацій.
«Як результат, наша область отримала новий надсучасний термінал Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького: «Львівський аеропорт завдяки довжині злітно-посадкової смуги 3305 м. та потужності аеровокзалу до 2000 пасажирів за годину має всі шанси увійти до світової мережі авіаперевезень», – зазначив В.Губицький.
Також в області побудовано  новий стадіон «Арена-Львів»  місткістю 34 915 місць. Крім основного нового стадіону, до чемпіонату здійснено реконструкцію ще  двох стадіонів у м. Львові (стадіон Львівського державного університету фізичної культури та   стадіон «Україна») загальною вартістю 129,5 млн. гривень.
За словами  Володимира Губицького, на підготовку автомобільних доріг загального користування також профінансовано 466,25 млн. гривень: «Завершено роботи на дорогах за основними напрямками руху гостей та вболівальників від українсько-польського кордону до м. Львова: Львів-Рава-Руська,  Львів-Краковець,  західний обхід м. Львова, також понижено проїзну частину дороги Т-14-16 Львів – Пустомити – Мединичі. Завершуються  ремонтні роботи на дорогах Львів-Шегині (пункт пропуску «Шегині»),  під’їзних доріг до міста-курорту Трускавця».
В. Губицький відзначив, що за період підготовки до чемпіонату в області за кошти приватних інвесторів побудовано, реконструйовано та переоснащено 53 об’єкти готельного господарства.  Із них   24 готелі у Львові та 29 готелів в інших містах: «Це дозволило збільшити потенціал готельної інфраструктури регіону на 1000 сучасних номерів  високого  рівня обслуговування. Проведено реконструкцію трьох студентських гуртожитків, де з державного бюджету профінансовано 21,75 млн. гривень. Ряд гуртожитків відремонтовано за рахунок власних коштів».
Також, за словами заступника голови облдержадміністрації,  в рамках підготовки до Євро-2012 побудовано фан – зону на Проспекті Свободи у Львові та  п’ять буферних фан – зон для вболівальників на під’їзді до Львова та ще одна – на іподромі біля стадіону «Арена-Львів». Облаштування буферних фан-зон  передбачено  парковки для автомобілів, автобусів та трейлерів, заклади громадського харчування, великі екрани для трансляції матчів, санвузли та територія для наметового містечка.
«Рахую, що у підготовці до Єврочемпіонату ми попрацювали досить активно. І  наша область отримала колосальний досвід в організації масштабних професійних проектів», – підсумував  В. Губицький.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...