ОСТАННІ НОВИНИ

Піраміда МММ-2011 завалилася остаточно

|

У всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів. Як повідомляють десятники і сотники піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди, пише видання «Юрист онлайн».

У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси і осередки системи МММ-2011, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011 в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.
Як повідомляють самі учасники системи, зв`язок з так званими десятниками і сотниками системи повністю втрачений, виплати дійсно припинені. У випадку, коли все ж вдається зв`язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь «Піраміда звалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде».
Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує не відповідають дійсності. За словами учасників, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу.
Як стало відомо «Коментарям», засновник піраміди Сергій Мавроді визнав факт призупинення виплат. «У зв`язку з призупиненням виплат виграшів просимо всіх учасників системи не панікувати і звернутися до своїх десятникам для забезпечення повернення вкладів. Точні терміни можна уточнити у своїх десятників », – написав Мавроді в своєму блозі.
У той же час, вкладники з різних міст України пишуть на форумах і на сторінках Facebook про масове закриття офісів в ММ-2011 в регіонах. Також масово звучать заяву про відмову МММ-2011 повернути вклади.
Як раніше повідомляли «Коментарі», прокуратура Москви вимагала порушити кримінальну справу стосовно невстановлених осіб, які закликають громадян вкладати кошти в проект «МММ-2011».
Як наголошується в повідомленні, прокурори визнали незаконною постанову про відмову в порушенні кримінальної справи і направили в ГУ МВС РФ по Москві постанову для порушення кримінальної справи за статтею «замах на шахрайство». Максимальне покарання, передбачене цією статтею, – десять років позбавлення волі. У повідомленні не уточнюється, яке відомство раніше відмовило в порушенні кримінальної справи.
Як стало відомо, підставою для рішення прокуратури Москви стали експертні висновки Федеральної антимонопольної служби і «Національного агентства фінансових досліджень», відповідно до яких проект «МММ-2011» визнано фінансовою пірамідою.

 

Коментарі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...