ОСТАННІ НОВИНИ

В обласній раді обговорили проект Програми підтримки трудових мігрантів

|

У Львівській обласній раді відбулося засідання робочої групи з підготовки обласної  Програми співпраці та підтримки трудових мігрантів, розрахованої на період до 2015 року.  Про це повідомили у прес-службі Львівської облради.

На засіданні було запропоновано розробити та схвалити Стратегію розвитку регіональної політики Західного регіону у сфері трудової міграції до 2015 р., залучивши до співпраці Тернопільську, Івано-Франківську та Волинську обласні ради, а також сприяти створенню в Західному регіоні (зокрема у Львові) мережі консульських представництв Італії, Греції, Португалії та Іспанії.

Було запропоновано також в рамках програми передбачити придбання та поширення підручників, посібників з української мови, літератури, історії для українських шкіл за кордоном, налагодити прямі контакти між українськими суботніми та недільними школами за кордоном та освітніми закладами області, проводити на Львівщині щорічні літні табори з української мови і культури для дітей трудових мігрантів.

Учасники засідання вирішили запросити до участі в розробці програми голів громадських організацій, які об’єднують закордонних українців.

У засіданні під головуванням депутата Василя Камінського взяли участь начальники профільних управлінь обласної ради та облдержадміністрації, депутати, представники Комісії в справах мігрантів УГКЦ та Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка».

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...