ОСТАННІ НОВИНИ

Комісія розпочала видавати перепустки для доставки продукції в центр Львова

|

Спеціальна комісія при Львівській міській раді вже видала близько 100 перепусток для  доставки продукції у громадські заклади центральної частини Львова на час Євро2012. Про це поінформував заступник директора департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради Олег Вілюра, передає Медіа-центр «Львів 2012».

«У першу чергу ми даємо перепустки тим організаціям, які здійснюють доставку продукції та послуг в центральну частину міста. Зараз близько сотні перепусток видано. Тільки вчора почали видачу перепусток. Проте, всі організації та мешканці цього району, що подали заяви, будуть мати перепустку,» – зазначив Олег Вілюра.

Він також зазначив, що доставка продукції до львівських закладів здійснюватиметься лише в нічний час.

Олег Вілюра також повідомив, що мешканці вул. Стрийської, яка буде закрита для проїзду у дні матчів, перепусток не отримають. Адже цю вулицю, за його словами, перекриватимуть для руху приватного транспорту тільки три дні – 9, 13 та 17 червня – з 14:00 до 02:00 год.

Заступник директора департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради на останок зауважив, що львів’яни, які мають перепустки на в’їзд до центральної частини міста, повинні завжди мати це посвідчення під лобовим склом свого автомобіля.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...