ОСТАННІ НОВИНИ

З середини літа квитки на «Хюндаї» мають подешевшати на 16,6%

|

Міністерство інфраструктури України прогнозує скасування податку на додану вартість (ПДВ) на продаж квитків у швидкісних потягах найближчим часом. Про це повідомив віце-прем`єр — міністр інфраструктури Борис Колесніков сьогодні на брифінгу в Києві.

За його словами, уряд за дорученням президента розгляне це питання вже найближчого понеділка, 28 травня, на своєму засіданні.

Колесніков також спрогнозував, що на розгляд питання про скасування ПДВ піде два тижні. «На самий пік відпусток — друга половина липня — серпень — ПДВ вже не буде діяти», — сказав він.

За словами міністра, квитки стануть більш доступними, оскільки будуть дешевшими на 16,6% відповідно.

У зв`язку з цим, навів приклад Колесніков, на напрямку сполученням Київ-Харків вартість квитків у другому класі швидкісного потяга наблизиться до 190 грн, що на 25 грн дорожче, ніж вартість квитка у купейний вагон. При цьому він додав, що «з 1 вересня ми вийдемо на тривалість поїздки до Харкова на 3 години 45 хв» (в даний час — 4 години 25 хв).

Як повідомлялося, навіть у другому класі пасажирам нових потягів Skoda доведеться заплатити в чотири рази більше, ніж зараз. А квитки у швидкісних потягах Hyundai будуть в два рази дорожче, ніж у звичайних швидких.

ZN.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...