Львівські школярі відтворили міні-ЄВРО 2012

|

У Львові провели міні-чемпіонат Європи з футболу. Методом жеребкування, кожна команда школярів обрала країну-учасницю фінальної частини УЄФА ЄВРО 2012. Цю країну учні представляли на чемпіонаті. Про це повідомляє прес-служба міськради Львова.

Перемогу здобули учні школи №73, які представляли збірну Німеччини.  Їм поступилася команда школи №81 (збірна Англії). Команди шкіл №98 та №65, що представляли збірні Швеції та Росії зайняли третє та четверте місце відповідно.

До події долучилися посольства та культурні товариства країн-учасниць фінальної частини змагань.  Зокрема, передали командам шкіл форми своїх національних збірних. Форму переможцям безпосередньо подарували представники футбольної федерації Німеччини.