ОСТАННІ НОВИНИ

За два останніх місяці рейтинг Тимошенко значно впав

|

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг», якби вибори Президента України відбувалися на початку травня 2012, то лише 35% опитаних однозначно взяли б у них участь, ще 38% скоріше взяли б участь.

Якби вибори Президента України відбувалися на початку травня 2012 року, 21,9% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за В.Януковича, 16% – за Ю.Тимошенко, 9,6% – за А.Яценюка, 8,8% – за В.Кличка, 6,9% – за П.Симоненка, 4,1% – за Н.Королевську, 3,6% – за О.Тягнибока, 2,7% – за А.Гриценка, 2,5% – за С.Тігіпка, 0,8% – за В.Литвина. Інших кандидатів підтримали 2,7%, не підтримали б жодного – 3,7%, не визначились – 16,8%.

Тенденції:

Порівняно з березнем зменшилась готовність громадян брати участь у виборах. Зокрема, число опитаних, які однозначно взяли би участь у президентських виборах, скоротилося з 45% до 35%.

За два останніх місяці найбільш відчутно знизився рейтинг Ю.Тимошенко (з 19,8 до 16%), що супроводжувалося зростанням підтримки Н.Королевської (з 1,4 до 4,1%). Остання випередила у рейтингу С.Тігіпка, О.Тягнибока та А.Гриценка.

Незначне падіння показників А.Яценюка супроводжувалось аналогічним ростом з боку В.Кличка.

Рейтинг В.Януковича за останні кілька місяців практично не змінився, проте порівняно з груднем минулого року він дещо зріс (з 18,9 до 21,9%). На тлі падіння показників лідера Батьківщини, розрив між Ю.Тимошенко і В.Януковичем виріс на користь останнього.

Стабільні позиції демонструє О.Тягнибок, рейтинг якого традиційно дещо нижче рейтингу партії Свобода. Також стабільні показники має П.Симоненко, який також поступається рейтингу Комуністичної партії.

Соцопитування проводилось серед населення України віком від 18 років і старші протягом 5 – 14 травня 2012 р. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів

Метод дослідження: особисте формалізоване інтерв’ю згідно з опитувальником (face to face)

Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%, для значень близьких до 30% – не більше 2%, для значень близьких до 10% – не більше 1,3%, для значень близьких до 5% – не більше 1%

 Фото:  PHL

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...