ОСТАННІ НОВИНИ

У дні матчів у містах Євро транспорт курсуватиме цілодобово

|

Громадський транспорт, що курсує між об’єктами турніру Євро-2012 у містах господарях, у дні матчів працюватиме цілодобово. Про це повідомив директор турніру УЄФА Євро-2012 Маркіян Лубківський в коментарі Інформаційному центру «Україна-2012».

«Основні лінії громадського транспорту, які забезпечуватимуть перевезення вболівальників між офіційними місцями турніру, працюватимуть цілодобово. В ігрові дні та вранці після проведення матчу громадський транспорт ходитиме з найменшим інтервалом для того, щоб забрати всіх бажаючих», – сказав він. 

За словами директора турніру, УЄФА компенсує українським містам-господарям витрати на перевезення вболівальників громадським транспортом у сумі 916 тис. євро. Зокрема, для Києва компенсація складе 387 тис. євро, Донецьку – 280 тис. євро, Харкову та Львову – по 124,5 тис. євро.

Маркіян Лубківський нагадав, що вболівальники, які є власниками квитків, можуть безкоштовно користуватися громадським транспортом в ігровий день та зранку наступного дня.

Акредитовані на матчі особи, волонтери, представники ЗМІ також мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті протягом всього періоду турніру – з моменту отримання акредитації і до 3 липня 2012 року.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...