ОСТАННІ НОВИНИ

Понад 4 тис львів’ян мають заборгованість за компослуги у розмірі 3 тис кожен

|

У Львові залишається актуальною проблема заборгованості мешканців за житлово-комунальні послуги. Сьогодні у місті понад 4 тис. жителів, у кожного з яких заборгованість за компослуги становить більше 3 тис. грн. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні економіки ЛМР, за комунальні послуги понад 1 тис. грн. у Львові заборгувало 10415 мешканців (на суму 47,475 млн. грн.), понад 3 тис. грн. – заборгувало 4334 мешканці (на суму 37,08 млн грн.).

Зокрема, за районами кількість боржників із сумою боргу понад 3 тис. грн. становить: Сихівський – 1069, Шевченківський – 1024, Франківський – 879, Залізничний – 768, Личаківський – 457, Галицький – 137.

Як зазначили в управлінні економіки, вагомий внесок у роботу з боржниками за компослуги здійснює виконавча служба, до якої після отримання позитивного рішення суду звертаються ЛКП щодо стягнення заборгованості.

Львівська міська рада звертається до мешканців із проханням вчасно сплачувати за спожиті комунальні послуги та не накопичувати боргів.

Фото: PHL 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...