ОСТАННІ НОВИНИ

Висадку літніх квітів у центрі Львова завершать до кінця травня

|

Висадку літніх квітів у центрі Львова виконано на 50%. Планується, що дані роботи триватимуть до кінця травня, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Цьогоріч на висадку квітів у центрі міста виділено більше коштів, порівняно з попереднім роком. Адже велика увага приділяється якості робіт, зокрема змінюємо розсаду, додаємо нові квітники та композиції. До прикладу, на проспекті Чорновола заплановано розташувати кулі з квітів, будемо засаджувати логотип Євро-2012 на проспекті Свободи», – розповіла голова Галицької районної адміністрації Ірина Маруняк.

Нагадаємо, висаджування квітів на території Галицького району проходить у три етапи. Зокрема, на даний час завершено перший етап – весняну посадку віоли біля пам’ятника Т. Шевченку, на Марійській площі (біля фонтану з фігурою Божої Матері), квітник на пл. Св. Юра та підходи до пл. Ринок з пл. Катедральної (вази).

Другий етап – посадка квітів-літників загальною площею на 1400 мкв., зокрема на пр. Свободи, пл. Митній, вул. Підвальній, вул. Коперніка, біля пам’ятників Т. Шевченку, І. Підкові, С. Бандері, М. Грушевському, А. Міцкевичу, Жертвам політрепресій, І. Трушу, М. Шашкевичу.

Крім того, заплановано засадити квітами 180 квіткових ваз в пішохідній зоні міста (пл. Катедральна, пл. Підкови, пл. Музейна, вул. Галицька, вул. Краківська, вул. Друкарська, вул. Л. Українки та ін.) та 140 підвісних квітів на опорах (пр. Свободи, пл. Ринок, Марійська площа).

Також було закладено кошти на влаштування квіткових панно «Герб і прапор України», озеленення емблеми Євро-2012, квіткового годинника на пл. Митній та інших композицій.

Окрім зазначеного, будуть влаштовані квітники на пр. Чорновола, біля пам’ятного знаку «Борцям за волю України» на вул. Вітовського, в сквері на пл. Кропивницького, внаслідок чого площа під квітниками у 2012 році зросте на280 кв. мпорівняно з 2011 роком.

З кінця вересня починається третій етап посадки – осінньої.

Осіння посадка включає в себе такі об’єкти – підходи до пл. Ринок (вази),  пам’ятник Т. Шевченку, квітковий годинник на пл. Митній та квітник біля фонтану з фігурою Божої Матері на Марійській площі (квіти – хризантеми).

Як зазначили в Галицькій РА, значний обсяг робіт з озеленення та заквітчання виконують підприємці району. Так, за підприємницькі кошти представниками «Дельта Банку» виготовлено квіткового лева вартістю 27 тис. грн., влаштовуються квіткові логотипи «Райффайзен Банку», квіткова реклама продукції виробника взуття «ЛЕВУС», заквітчуються балкони, літня майданчики тощо. Всього від суб’єктів підприємницької діяльності району залучаються кошти в сумі до 200 тис. грн.

Нагадаємо, на посадку квітників на території Галицького району у 2012 році виділено 700 тис. грн., тоді як у 2011 році було виділено 500 тис. грн.

Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...