ОСТАННІ НОВИНИ

Андрухович привезе на пробу до Львова «Абсент»

|

31 травня у Першому українському театрі для дітей та юнацтва Юрій Андрухович та польський гурт “Карбідо” представлять свій проект “Абсент”. Про це повідомляє прес-лужба мистецького об`єднання “Дзиґа”.

«Абсент» є останньою частиною музично-поетичної трилогії польського гурту та українського письменника. Ідея «Абсенту» полягає у створенні за мотивами роману «Перверзія» синтетичної лірико-музичної програми (голос поета, тексти, музика), підсиленої та доповненої візуалізацією (відео-арт у найрізноманітніших формах та проявах).

Медіа-вистава «Абсент» поєднала в собі експериментальну і традиційну музику, іронічні й глибоко ліричні тексти та різножанрове відео, являючи при цьому цільний органічний твір. Її прем’єра відбулася 18 грудня минулого року в Київський консерваторії і стала для України однією з найважливіших мистецьких подій року. У Львові медіа-вистава «Абсент» відбудеться 31 травня у затишному приміщенні Першого українського театру для дітей та юнацтва (вул. Гнатюка, 11), початок о 19:30.

Квитки в продажу в українському магазині «Наш Формат» (вул. Братів Рогатинців, 24.)

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...