ОСТАННІ НОВИНИ

Протягом вихідних у «Краковці» затримали контрабандну зброю та наркотики

|

Зброя та наркотичні засоби стали предметами порушень митних правил, які упродовж цих вихідних виявили працівники митного поста «Краковець» Львівської митниці. Про це повідомляє прес-служба Львівської митниці.

У всіх випадках порушення виявлено на смузі руху спрощеного митного контролю «зелений коридор» в напрямі виїзду з України. Так, у суботу в салоні автомобіля «Volkswagen Transporter» під керуванням громадянина Чехії спільна оглядова група прикордонників та митників виявила п’ять набоїв без куль, які містились в поліетиленовому пакеті відкритого інструментального ящика під переднім сидінням, без ознак приховування.

Наступного дня в автомобілі «Opel», цього разу під керуванням громадянина України, було виявлено новий пневматичний пістолет марки «MP – 654K», три балончики з СО2 та одну упаковку куль (200 шт.) калібру4,5 мм. Їх також виявили після виведення транспортного засобу на оглядовий майданчик, під час поглибленого огляду салону та багажного відсіку. Ці речі були в оригінальній упаковці виробника в ніші для дрібних речей автомобіля. Отже, громадянин України вчинив дії, що порушують встановлений порядок проходження митного контролю в зоні спрощеного митного контролю (зелений коридор), адже не заявив за встановленою формою про наявність пневматичної зброї, яка підлягає обов’язковому декларуванню, та не надав, відповідно до наказу МВС України, дозвільних документів від органів внутрішніх справ.

Згодом, під час огляду автомобіля «Шкода Октавія», яким керував також громадянин Чехії, в панелі дверей було виявлено медичний препарат «Zaldiar» 37,5mg/325mg в упаковці в таблетках (17 шт.). Вказаний медпрепарат містить діючу речовину «трамадол гідрохлорид». Такі медикаменти підлягають обов’язковому декларуванню, згідно з Постановою КМ України, як такі, обіг яких обмежений.

За всіма цими фактами, за ознаками статей 339, 340 Митного кодексу України, складено протоколи про порушення митних правил. Предмети правопорушення вилучено до рішення суду.

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...