ОСТАННІ НОВИНИ

Костюк проінспектував табір «Росинка», де влітку оздоровлюватимуться діти Львівщини

|

Голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк під час робочої поїздки у Жовківський район проінспектував розташований у селі Зіболки літній табір «Росинка», де влітку оздоровлюватимуться школярі з Львівщини. Про це інформує прес-служба Львівської ОДА.

Під час огляду табору голова облдержадміністрації висловив низку зауважень. Зокрема, керівник області доручив налагодити постійне водопостачання теплої води у розташовані на вулиці місця для особистої гігієни, а також зобов`язав керівництво табору замітини матраци на таборових ліжках та облашувати місця для особистих речей школярів у самих відпочинкових будиночках.

«Після усунення цих недоліків табір «Росинка» стане цікавим та гарним місцем для відпочинку і оздоровлення школярів. Переконаний, що позитивний досвід цього табору мають перейняти й інші оздоровчі табори», – наголосив Михайло Костюк.

Для довідки:

Табір «Росинка» є комунальною власністю Жовківської районної ради і переданий у підпорядкування управлінню освіти Жовківської РДА. Відкритий з 2003 року, як позашкільний заклад в системі освіти району.

За одну зміну в таборі одночасно може оздоровлюватися 250 школярів.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...