ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині виявили картоплю, хвору на рак

|

Рак картоплі було виявлено в зразку, що відібрали від партії вітчизняної продовольчої картоплі вагою 7 кг. Походження вантажу – Кам`янка-Бузький р-н Львівської області. Про це повідомляє сайт Державної карантинної служби рослин.

Заражений вантаж виявили на пункті карантину рослин «Кам`янка-Бузький» Львівської області 28 березня цього року. Після отримання висновку фітосанітарної експертизи, який засвідчив наявність карантинного організму, вантаж було направлено на очищення, утилізацію відходів. Картопля використана на харчові цілі.

Після виявлення державними інспекторами з карантину рослин по Львівській області раку картоплі було проведено обстеження місця зберігання та місця вирощування картоплі. В результаті після проведення обстежень було підтверджено виявлення раку картоплі (Synchytrium endobioticum Pers.) та запроваджено карантинний режим в Кам`янка -Бузькому р-ні, с. Забужжя (розпорядження № 136 від 23.04.2012 року) на площі 232,02 га.

Проведені фітосанітарні заходи:

Частину зараженої картоплі (350 тонн) було очищено шляхом миття та відправлено на технічну переробку до Російської Федерації та Молдови.

Відходи після очищення (миття) утилізовані в санітарній ямі, з використанням хлорного вапна.

Залишок картоплі (1750 тонн) планують реалізувати в м. Чернігів, на технічну переробку.

Фото: uk.shram.kiev.ua

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...