ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові понад чотири тисячі злісних неплатників за компослуги

|

У Львові залишається актуальною проблема заборгованості мешканців за житлово-комунальні послуги. Сьогодні у місті понад 4 тис жителів, у кожного з яких заборгованість за компослуги становить понад три тисячі грн, інформує прес-служба Львівської міськради.

Як розповіли в управлінні економіки ЛМР, станом на 1 травня за комунальні послуги понад 3 тис грн заборгувало 4447 мешканців.

Управління економіки ЛМР провело порівняльний аналіз змін у заборгованості мешканців за рік (з 1 травня 2011 року до 1 травня 2012 року). Результати аналізу показали, що лише 480 мешканців із сумою боргу понад 3 тис грн погасили заборгованість повністю. Крім того, понад 40% жителів міста за аналізований період наростили суму боргу.

«У Львівській міській раді запроваджено алгоритм роботи із найбільшими боржниками житлово-комунальних послуг. Найголовніше завдання сьогодні – поспілкуватись із кожним мешканцем, який має заборгованість і визначити причини несплати. Адже, якщо є мешканці, які потребують допомоги, наше завдання допомогти їм (отримати субсидії, влаштуватись на роботу). Якщо ж мешканці є платоспроможними і свідомо не здійснюють оплату без поважних причин, до них будуть застосуватись інші заходи. До роботи з мешканцями сьогодні залучено усі служби міста – соціальний захист, МЦЗ, податкова, ДАІ, виконавча служба та інші», – зазначили в департаменті економічної політики.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...