ОСТАННІ НОВИНИ

До Євро Львів матиме ще й нові сміттєві урни?

|

Сьогодні виконавчий комітет затвердив рішення «Про затвердження ескізів типового вигляду урн для сміття у м. Львові». Про це повідомили у прес-службі ЛМР. Цей документ покликаний забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення міста, території міста та її санітарного очищення та підвищити комфорт громадян і гостей міста. Також це зроблено в рамках підготовки міста до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу, наголошує прес-служба.

«Затвердження ескізів типового вигляду урн для сміття у Львові для встановлення необхідної їх кількості на вокзалах, ринках, в аеропорту, парках, скверах, садах, зонах відпочинку, біля установ культури, освіти, медицини, біля торговельних об’єктів, на зупинках громадського транспорту та в інших місцях масового перебування громадян зробить наше місто чистішим та привабливішим», – зазначила начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.сьогодні виконавчий комітет затвердив рішення «Про затвердження ескізів типового вигляду урн для сміття у м. Львові». Про це повідомили у прес-службі ЛМР. Цей документ покликаний забезпечити санітарне та епідемічне благополуччя населення міста, території міста та її санітарного очищення та підвищити комфорт громадян і гостей міста. Також це зроблено в рамках підготовки міста до проведення чемпіонату Європи 2012 року з футболу

«Затвердження ескізів типового вигляду урн для сміття у Львові для встановлення необхідної їх кількості на вокзалах, ринках, в аеропорту, парках, скверах, садах, зонах відпочинку, біля установ культури, освіти, медицини, біля торговельних об’єктів, на зупинках громадського транспорту та в інших місцях масового перебування громадян зробить наше місто чистішим та привабливішим», – зазначила начальник управління охорони історичного середовища Лілія Онищенко.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...