ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині створено 66 пунктів тестування ЗНО

|

Сьогодні, 10 травня, заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник провів нараду з питань зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року. В нараді взяли участь заступник начальника Головного управління освіти і науки Львівської облдержадміністрації Богдана Біляк, директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк, директор Львівського обласного вузла спеціального зв’язку Надія Качаровська, заступник начальника головного управління охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак та інші, інформує прес-служба Львівської ОДА.

Зокрема, Іван Груник наголосив на прозорості та об’єктивності проведення ЗНО у Львівській області: «Це надзвичайно важливий і відповідальний захід, тому ми повинні провести його в рамках чинного законодавства та на високому організаційному рівні, щоб не виникало будь-яких сумнівів в об’єктивності оцінювання  ЗНО з боку громадськості», – зазначив І.Груник.

Заступник начальника Головного управління освіти та науки облдержадміністрації Богдана Біляк поінформувала присутніх  про стан підготовки до ЗНО 2012 року. За словами Богдани Біляк, цьогоріч створено 66 пунктів тестування у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах у містах Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Червоноград, Броди, Жовква, Новояворівськ. До організації відповідної роботи залучено понад 4 тисячі педагогічних працівників, у тому числі понад 400 екзаменаторів з української мови та понад 100 з англійської мови.

Як зазначила Богдана Біляк, важливим організаційним  акцентом цьогорічного ЗНО була підготовка  педагогічних працівників, задіяних у проведенні заходу. Впродовж навчального року вони  брали участь у  різноманітних семінарах та курсах підвищення кваліфікації, відтак ці кадри стовідсотково готові  до проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк відзначила, що на сьогоднішній день учасники ЗНО (у Львівському РЦОЯО зареєструвалися 38122 учасників, в т.ч. 18451 – з Львівської області)  вже отримали запрошення-перепустки, в яких зазначено, в який день, на який предмет і в який пункт тестування  їм потрібно прийти  для здачі ЗНО.

Також Лариса Середяк повідомила  про цьогорічні нововведення під час проведення ЗНО, зокрема, 50 % центрів тестувань будуть забезпечені металошукачами, а за перебігом ЗНО будуть спостерігати державні інспектори, як правило, це будуть представники вищих навчальних закладів, а  також  представники громадських організацій, батьківських комітетів, засобів масової інформації, які попередньо пройшли процедуру реєстрації.

За результатами наради заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Іван Груник доручив відповідальним структурним підрозділам  вжити заходів щодо забезпечення громадського порядку біля пунктів тестування і пунктів перевірки; забезпечити організацію чергувань медичних працівників у пунктах тестування та укомплектувати медичні кабінети пунктів тестування необхідними медикаментами; забезпечити своєчасну доставку контейнерів із завданнями для ЗНО в пункти тестування та відповідно забір матеріалів з пунктів тестування та наголосив на широкому висвітленні ходу підготовки та проведення ЗНО у засобах масової інформації.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...