ОСТАННІ НОВИНИ

На Євро працюватимуть 600 лікарів-волонтерів

|

Медичне обслуговування Євро-2012 буде надаватися учасникам, уболівальникам та гостям чемпіонату. Про це на прес-конференції у Кабміні сказала віце-прем`єр, міністр охорони здоров`я Раїса Богатирьова.

“У разі необхідності будуть забезпечені медичні заходи в приймаючих містах на стадіонах, фан-зонах, в аеропортах, вокзалах, пунктах пропуску через державний кордон на шлях пересування громадян. Медичне забезпечення буде надаватися і у разі виникнення надзвичайних ситуацій”, – зазначила вона.

За словами міністра, під час Євро-2012 передбачено надання різних видів медичної допомоги – першої невідкладної, спеціалізованої та швидкої.

“Проведена велика робота з медичними працівниками, залучено 600 волонтерів із числа студентів 5-6 курсів вищих навчальних закладів. Укладені угоди між медичними установами та асистуючими кампаніями, щоб надавати безперебійну допомогу у разі необхідності хворим, які мають страховий поліс. Завершується фінансування міст та медичних закладів”, – зауважила Богатирьова.

Віце-прем`єр повідомила, що іноземців у своїх країнах попереджають про санітарно-епідеміологічну ситуацію в країні, куди вони їдуть. Вона пояснила, що їм рекомендуються заходи, аби не наражатися на небезпеку захворювання.

Gazeta.ua
Фото: Львівський портал

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...