ОСТАННІ НОВИНИ

Відомий мистецький діяч Михайло Стріхардж вручить у Львові нагороду

|

У суботу, 12 травня, о 12 год, в літературно-меморіальному музеї Соломії Крушельницької, 140-річчя від дня народження якої відзначаємо у цьому році, відбудеться вручення традиційних нагород відомого громадського і мистецького діяча Михайла Стріхарджа (м.Гамбург). Про це повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації з посиланням на управління культури.
Цьогоріч відзнака Фонду розвитку мистецтва, президентом  якого є Михайло Стріхардж, буде вручена видатному українському диригенту, львів’янину, народному артисту України, лауреату Національної премії імені Т. Шевченка, завідувачу кафедри оперно-симфонічного та хорового диригування Львівської Національної музичної академії імені Миколи Лисенка професору Юрію Луціву.

Довідково

Михайло Стріхарж – відомий європейський музикант, колишній львів’янин, професор, випускник Львівської середньої спеціальної музичної школи імені Соломії Крушельницької та Львівської консерваторії імені Миколи Лисенка. Працював у Польщі, Швеції, тепер – у Німеччині як соліст, концертмейстер і провідний виконавець відомих музичних колективів, співпрацює з оркестрами Національної філармонії та Національної опери в Гамбурзі.

Також додатково інформуємо

Нагороди відомого громадського і мистецького діяча Михайла Стріхарджа удостоєні, зокрема,  такі львів’яни як народний артист України Сергій Бурко, заслужений працівник культури України Тадей Едер, лауреат Національної премії імені Т. Шевченка Василь Пилип’юк.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...