ОСТАННІ НОВИНИ

У Бернардинському дворику назріває черговий конфлікт

|

Навколо «Першої Львівської грильової ресторації М’яса і Справедливості», який знаходиться у Бернардинському дворику, розгортається черговий конфлікт.

Як відомо, Холдинг Емоцій «!Фест» цьогоріч вдруге намагається змонтувати у цьому дворику літній майданчик. Однак, сьогодні комісія Львівської міської ради з облаштування літніх майданчиків винесла рішення про заборону облаштування ресторану у Бернардинському подвір’ї.

Як інформує кореспондент «Львівського порталу», на місце монтажу літнього майданчика прибули депутати Львівської міської ради, представники Галицької районної адміністрації та адміністративно-технічного управління, які наразі складають акт про незаконне облаштування майданчика.

Представники влади стверджують, що ресторатори як і минулого року незаконно зводять капітальну споруду. Крім того, як розповів голова комісії, директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів, на сьогодні оголошено міжнародний конкурс на облаштування Бернардинського двору.

Нагадаємо, ще 30 квітня 2010 року компанія “!Фест” звернулася до міської ради з проханням надати дозвіл на розміщення літнього майданчика в Бернардинському дворику. Однак, 1 листопада літній майданчик вже мали демонтувати. Попри те, там розпочали будівельні роботи.

«10 листопада мережа «!Фест» почала будівельні роботи у дворику Бернардинського монастиря, який є пам’яткою національного значення і датується XVII ст. Замість літнього майданчика, підприємці почали будувати стаціонарний павільйон – зняли бруківку і бетонні плити, вкопали в землю величезні дерев’яні стовпи, забетонували їх та огородили парканом», – розповідають у Галицькій районній адміністрації.

16 грудня 2010 року Господарський суд Львівської області виніс ухвалу, у якій зобов’язав компанію «!Фест» зупинити будівельні роботи у Бернардинському дворику.

 Фото: Львівський портал

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...