ОСТАННІ НОВИНИ

До Дня Львова дітям, що не отримують від батьків аліментів, отримають солодощі

|

Управління соціального захисту Львівської міської ради з нагоди відзначення Дня міста підготувало понад 580 солодких наборів дітям, батьки-матері, яких ухиляються від сплати аліментів. До святкових наборів увійшли: вафлі, цукерки, зефір, печиво, шоколадка, сік та пластівці. Про це повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Самі ж подарунки будуть роздані через районні відділи управління соціального захисту. Загалом, на ці потреби в бюджеті міста передбачили майже 40 тис.грн.

«День міста Львова – це свято кожного з нас, оскільки всі ми є його мешканцями. Мабуть кожен з нас відчуває гордість за можливість тут мешкати, навчатись, працювати. Важливо, щоб радість громади відчув кожен. Сьогодні у Львові проживає більше 580 дітей, батьки яких ухиляються від сплати аліментів. Відтак, ці діти, з ранніх років відчувають нестачу батьківської турботи. Тому міська влада, вже традиційно, підготувала дарунки, щоби хоч на мить подарувати відчуття уваги цим діткам», – повідомила заступник начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Наталія Кузяк.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...