ОСТАННІ НОВИНИ

За борги бюджетним організаціям Львова погрожують відключити газ

|

Місцевий бюджет Львова заборгував за газ понад 1,8 млн грн. Борги за спожитий газ, установ та організацій, що фінансуються з місцевого бюджету, б’ють рекорди, – повідомили у прес-службі ПАТ «Львівгазу».

Серед найбільших боржників заклади освіти та медицини.

Організації та установи, що фінансуються з бюджету м. Львова брали на себе зобов’язання погасити заборгованість за спожитий газ з 07.03 до 12.03 2012 р., однак сума заборгованості лише зростає, у зв’язку із чим товариство «Львівгаз» не має можливості закупити необхідні обсяги газу у НАК «Нафтобаз України».

ПАТ «Львівгаз» звертається до керівників підприємств та організацій, а також влади міста із закликом не нарощувати заборгованість та не допускати припинення газопостачання бюджетних організацій, оскільки згідно з чинним законодавством невчасна оплата за спожите блакитне паливо призводить до відімкнення від газорозподільної мережі. А відповідно до додаткових витрат, а саме роботи з повторного під’єднання до газової мережі проводяться за рахунок споживачів. 

ПАТ «Львівгаз» вкотре направив листи до міського голови та депутатів Львівської міської ради із закликом терміново оплатити заборгованість за спожитий природний газ, в іншому випадку товариство буде змушене вдатися до крайнього методу, тобто відключення від газопостачання.

Фото: Львівський портал 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...