ОСТАННІ НОВИНИ

У справі “Християнської злагоди” проходить 25 фіґурантів

|

25 фіґурантів налічує кримінальна справи, порушена щодо керівництва кредитної спілки “Хроистиянська злагода”, повідомляє ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області.

За рішенням Апеляційного суду Львівської області, який залишив у силі дію вироку Галицького районного суду Львова, голову правління кредитної спілки «Християнська злагода» притягнуто до відповідальності у вигляді позбавлення волі терміном на 12 років. Двох її співучасників злочину також засуджено до позбавлення волі. Зокрема, 29-річного фігуранта справи за вироком суду ув’язнено на 11 років, а 50-річну жінку – на 8 років позбавлення волі. 

Крім того, згідно з вироком суду арештовано 14 учасників цієї кримінальної справи, а ще 8 – перебувають на підписці про невиїзд.

Як повідомлялося раніше, упродовж 2006-2008 років 36-річна голова правління кредитної спілки «Християнська злагода» за попередньою змовою з 29-річним та 50-річною жителями Львівської області скоїли розкрадання коштів вказаної вище кредитної спілки на суму 18,9 мільйонів гривень.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...