ОСТАННІ НОВИНИ

Львів отримав у подарунок канатну дорогу

|

Львів отримав у подарунок канатну дорогу, що увійде в основу «Вейкбордичного парку». Як розповіли у ГО «Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР», це дасть змогу створити перший та єдиний такий парк у Західній Україні. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Проект «Вейкбордичного парку» запропоновано розмістити на Левандівському озері. Проект не передбачає капітального будівництва. Партнери ГО «Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР» з Великої  Британії зробили  внесок у розвиток такого виду спорту як вейкбординг та вейкскейтинг, подарувавши громаді Львова реверсивну канатну дорогу, вартістю 26 тис. євро.

«Ця канатна дорога дасть змогу представити  Львів достойними спортсменами як на українській, так і на міжнародній арені, і, що найважливіше, дасть можливість дітям з малозабезпечених, багатодітних сімей чи сиротам абсолютно безкоштовно тренуватись, створювати тверду духом, сильну тілом, світлу розумом особистість», – зазначив засновник ГО  «Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР» Андрій Качур. 

Від часу створення ГО «Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР» реалізувала такі проекти як: міжнародні сноуборд-змагання з джибінгу, які проводились в Парку культури імені Богдана Хмельницького та в парку «На валах» 2010-2011 рр., побудували  у згаданому Парку культури тренувальний трамплін та квотер для тренування з нюскул-  і  сноуборд фрістайлу,

Крім того, Асоціація екстремальних видів спорту «ІКС-ЕЄР є співорганізаторами фестивалю «Манівці», а з червня 2012 року спільно з Українською федерацією танцю планують розпочати  соціальний проект «Львів денс вікенд», який дасть можливість  мешканцям та гостям міста безкоштовно навчатись улюбленому танцю, молодим колективам – набути сценічного досвіду та презентувати свої досягнення мешканцям.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...