ОСТАННІ НОВИНИ

Приймаючі міста безкоштовно поселять фанів

|

Небайдужі українці, які хочуть аби Євро-2012 пройшло вдало, вирішили запропонувати іноземним уболівальникам безкоштовне розміщення у себе вдома, у родичів, або у друзів. Оголошення про варіанти розміщення публікуються у спеціально створеній групі у мережі Facebook. 

Група «Ласкаво просимо! Welcome to Ukraine» вже нараховує 230 учасників і щодня розширюється. Приводом для такої ініціативи стала інформація про неправомірне завищення цін в українських готелях на період проведення чемпіонату. Активісти вирішили у такий спосіб продемонструвати іноземцям справжню українську гостинність.
Оскільки розміщення безкоштовне, жодних угод гості чемпіонату з учасниками групи не укладають. «Встановлення контактів відбувається приблизно так, гості країни залишають на сторінці інформацію про те, в якому місті і в які дні вони будуть під час чемпіонату. Ми зв`язуємося з ними і пропонуємо варіанти. Далі відбувається спілкування в індивідуальному порядку  – у мережі чи телефоном. З самого початку передбачалося звести до мінімуму будь-які додаткові «адміністрування» та бюрократизацію процесу», – розказує учасник групи Іван Варченко.
Громадською ініціативою вже зацікавились німецькі журналісти і збираються розказати про альтернативний варіант розміщення в Україні німецьким уболівальникам.

Інформаційний центр «Україна-2012»

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...