ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра у Львові ревтимуть сирени

|

Завтра у Львові з 14.40 до 15.00 год буде проведено навчальне оповіщення населення за сигналами цивільної оборони з увімкненням електричних сирен. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради

Як повідомили в Головному управлінні з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації, завтра, 18 квітня, в період з 14.40 до 15.00 год з метою перевірки рівня готовності технічних засобів централізованої системи оповіщення буде проводитись навчальне оповіщення населення м. Львова та області за сигналами цивільної оборони з увімкненням електричних сирен та передачі мовної інформації.

Звучання електричних сирен означає сигнал цивільної оборони «Увага всім». Почувши його, слід негайно увімкнути радіо, радіостанційні і телевізійні приймачі для прослуховування екстрених повідомлень Головного управління з питань надзвичайних ситуацій Львівської облдержадміністрації.

У зв’язку з тим, що мета увімкнення технічних засобів оповіщення навчальна, практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Населення повинно зберігати спокій.

Фото:PHL 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...