«Карпати» на «Арені Львів» поступаються «Таврії» - 2:3

|

У другому матчі весняної частини чемпіонату України з футболу львівські «Карпати» знову зазнали поразки. Цього разу на новій львівській арені «карпатівці» програли сімферопольській «Таврії» з рахунком 2:3.

Попервах ніщо не віщувало такого результату. На початку другого тайму львів’яни вели 2:0.

Спочатку Лукас виграв боротьбу зразу у трьох захисників “Таврії” і за допомогою невеликого рикошету пробив воротаря – це сталося на 37-й хвилині. А на 47-й Олександр Касьян вийшов сам на сам з голкіпером і теж не схибив.

Однак далі перевага повністю була на стороні гостей, які відзначилися тричі. На 62-й Назаренко реалізує пенальті. Згодом Степан Гірський після кутового зрізає м’яч у власні ворота (71-а хвилина), а переможну крапку на 77-й ставить Шиндер.

«Таврія» здобуває вольову перемогу, а «Карпати» продовжують вільне падіння, все реальніше наближаючись до вильоту у першу лігу.