Львівські дзюдоїстки привезли медалі із Чемпіонату України

|

Львівські спортсмени здобувають спортивні вершини. Дівчата з команди Львівщини привезли призові місця з Чемпіонату України з дзюдо серед юнаків та дівчат, який проходив в Ужгороді.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У заході взяло участь близько 450 спортсменів із усіх регіонів України. Львівщину представляли 23 юнаки, які не отримали медалей та 5 дівчат. Кожна із дівчат дала залікові очки у скарбничку команди Львівської області. Троє дівчат стали призерами:

Уляна Фрідріх виборола 3 місце у ваговій категорії до63 кг; Тамара Дичко здобула срібну медаль у ваговій категорії до70 кг; Василина Кириченко стала чемпіонкою України у надважкій ваговій категорії до +70 кг., після 4-ох дострокових перемог.

Цією перемогою Василина Кириченко виконала норматив майстра спорту України та виборола 2 командне місце серед дівчат та 4 загальнокомандне місце для Львівської області.

Ці троє дівчат отримали право представляти не лише Львівську область, а й Україну на Кубках Європи, а згодом і на Чемпіонаті Європи серед кадетів.