ОСТАННІ НОВИНИ

Через відсутність печатки на "Галсільлісі" не можуть виплатити заробітну плату

Львівський портал

|

В.о. генерального директора обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Галсільліс” Йосип Мочарський повідомляє, що у зв`язку із відсутністю в ОКС ДЛГП «Галсільліс» гербової печатки з 18 жовтня 2011 року підприємство не має можливості переказати бюджетні кошти для дочірніх лісогосподарських підприємств на виплату заробітної плати в сумі  87 894 грн. Про це повідомили у прес-службі Львівської облради.

Зокрема, заборгованість становить: Бродівському ДЛГП – 4320 грн.; Жидачівському ДЛГП – 4500 грн.; Жовківському ДЛГП – 5480 грн.; 3олочівському ДЛГП – 20000 грн; Камянко-Бузькому ДЛГП – 7825 грн.; Радехівському ДЛГП – 5400 грн.; Сколівському ДЛГП- 8656 грн.; Сокальському ДЛГП  – 5435 грн.; Старо-Самбірському ДЛГП – 3849 грн.; Стрийському ДЛГП – 3023 грн.;  Турківському ДЛГП – 16215 грн.; Яворівському ДЛГП – 2186 грн.

Як зазначає Йосип Мочарський, через відсутність гербової печатки неможливо здати квартальну податкову звітність, а також завірити інші документи з фінансово-господарської діяльності.

Нагадаємо, що Павло Котик, за звільнення якого проголосували депутати облради на минулій сесії, перебуває на лікарняному. Наразі обов’язки генерального директора виконує Йосип Мочарський. Він повідомив, що Павло Котик ігнорує неодноразові прохання повернути печатку на підприємство, а останніми днями не відповідає на дзвінки й телефонограми.

Оскільки така ситуація перешкоджає належному функціонуванню підприємства, управління майном спільної власності Львівської обласної ради звернулося до прокуратури Шевченківського району м. Львова та в Шевченківський районний відділ ЛМУ УМВСУ у Львівській області з клопотанням про терміновий розшук Павла Котика та повернення документів та печатки ОКСЛГП «Галсільліс».  

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...