ОСТАННІ НОВИНИ

Антифашистський конгрес у Львові знову не відбудеться

Львівський портал

|

Міжнародний антифашистський конгрес, запланований на 28 жовтня у Львові, не відбудеться. Про це УНІАН повідомив один з організаторів заходу, голова Львівської обласної організації Антифашистського комітету України Олександр Калинюк.

За його словами, «місцева влада фактично заборонила проведення конгресу», побоюючись провокацій з боку радикально налаштованих сил напередодні запланованого на 29 жовтня приїзду Президента України Віктора Януковича на відкриття стадіону до Євро-2012.

«Нам було відмовлено у наданні в оренду приміщення в Палаці Г. Хоткевича, мотивуючи це проведенням там інших заходів, хоча у нас була попередня домовленість, і вже готувалися відповідні документи», – зазначив Калинюк.

За його словами, організатори конгресу не відмовилися від його проведення, і після узгодження із зарубіжними партнерами визначать наступну дату проведення заходу, який «обов´язково відбудеться у Львові після святкування річниці Жовтневої революції».

Як відомо, 28 жовтня у Львові планувалося проведення Міжнародного Антифашистського конгресу за участю представників КПУ, КПРФ (Зюганова), ветеранських організацій, антифашистських об´єднань з України, Росії, Польщі, Чехії.

Як повідомлялося раніше, вперше про проведення такого конгресу повідомлося влітку цього року.

Коментарі

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...