ОСТАННІ НОВИНИ

УЄФА вказала Львову на брак транспорту

Львівський портал

|

Львів до Євро-2012 має вирішити питання з дефіцитом транспортного парку міста, щоб забезпечити злагоджене управління потоками уболівальників і цільових груп УЄФА. Як передає інформаційний центр “Україна-2012”, про це повідомив директор турніру УЄФА Євро-2012 в Україні Маркіян Лубківський за результатами засідання робочої групи з управління стадіонами, яка інспектує на цьому тижні українські приймаючі міста.

«УЄФА вкотре наголошує на тому, що через віддаленість «Арени Львів» від центральної частини міста і аеропорту, а також відсутності належного сполучення Львова з Трускавцем, дефіцит транспортного парку міста і стан рухомого складу ставить під загрозу злагоджене управління потоками уболівальників і цільових груп УЄФА у місті», – зауважив Маркіян Лубківський. 

За словами директора турніру, проблема переміщення вболівальників і цільових груп УЄФА має бути вирішена через поповнення рухомого складу міста.

Нагадаємо, візит делегації УЄФА, яка прибула для участі у засіданнях робочої групи з управління стадіонами у приймаючих містах України, розпочався зі Львова. Очолює делегацію операційний директор UEFA Events S.A. Мартін Каллен. Фахівці спілки також вже відвідали Київ. В середу, 26 жовтня, робоча група інспектує Харків, і завершить свою роботу 27 жовтня у Донецьку.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...