ОСТАННІ НОВИНИ

На львівській євроарені буде картинг-центр

Львівський портал

|

Після Євро-2012 на території львівського стадіону буде працювати найкращий у Західній Україні картинг-центр. Про це повідомив заступник директора ДП «Дирекція з будівництва об`єктів до Євро 2012 у м. Львові» Андрій Світличний.

За його словами, на стадіоні буде розміщений ресторан на більше як 400 осіб, кілька конференц-залів, фан-кафе, великі площі буде виділено під розважальні опції.

Нагадаємо, 29 жовтня відбудеться відкриття «Арени Львів». На урочистій церемонії виступить українська співачка Руслана та американська поп-зірка Анастейша. Наразі на стадіоні організатори проводять завершальні репетиції волонтерів перед урочистим відкриттям. Також фахівці влаштовують необхідну техніку, яку будуть застосовувати під час святкового дійства.

Для того, щоб свято стало справжнім сюрпризом для львів’ян і гостей міста на будівельному майданчику львівського стадіону сьогодні тимчасово призупинили роботу веб-камер.

Нагадаємо, що на львівській арені встановлено дві камери, які транслювали зображення футбольного поля, адміністративно-побутового корпусу, усі трибуни і територію довкола стадіону.

Інформаційний центр «Україна-2012»

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...