ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться концерт в честь Сінатри та Армстронга

Львівський портал

|

До 110-ої річниці від дня народження славетного Луї Армстронга та 95-ої річниці від дня народження неперевершеного Френка Сінатри Західний територіальний Центр військово-музичного мистецтва та Львівська філармонія влаштовують концерт-вшунування «FRANK SINATRA & LOUIS ARMSTRONG». Про це повідомляє прес-служба Львівської філармонії.

Концерт відбудеться 5 листопада о 18 год. у концертному залі Львівської філармонії.

У ролі Луї Армстронга на цьому концерті виступатиме соліст Центру військово-музичного мистецтва Богдан Стасишин, а роль Френка Сінатри, відповідно, виконуватиме соліст Київського камерного академічного хору “Хрещатик” – Віталій Костенко. Звісно, цю ініціативу не слід розцінювати як намагання перевершити виконавську майстерність цих легендарних музикантів, а швидше як спробу відтворити для львівської публіки атмосферу тих років коли народжувалась ця прекрасна музика.

У концерті звучатимуть найпопулярніші пісні Сінатри та Армстронга, такі як: “Hello, Dolly”, «Let my people go», «What a wonderful world», «Fly me to the moon», «All of me», «New York,New York», «Something stupid», «Strangers in the Night», що стала символом Америки 30-х – 50-х років.

У концерті приймуть участь: оркестр Західного територіального Центру військово-музичного мистецтва та диригенти – Микола Орач та Олексій Баженов

 

 

 

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...