ОСТАННІ НОВИНИ

Чоловік Ганни Герман теж подався у письменники

Львівський портал

|

Чоловік радника президента Ганни Герман Сергій Герман написав свій перший роман під назвою “ВМХ: повість про велосипед без сідла”.

Роман вийшов у світ ще перед Форумом Видавців у Львові, проте читач вперше побачить книгу на презентації, пише “Буквоїд”. Книгу видала літературна аґенція “Піраміда”.

Головний персонаж повісті – чоловік, чий успіх у кар’єрі почи­нався зі Львова.

“Та чи можна назвати успішною людину, яка досягла піку самотності? Діти, жінки, друзі… Політика, бізнес, гроші… Пошуки порозуміння і любові… Це все – життя, яке триває у горі і радості. У романі йдеться про події 2004-го та опісля, Київ-Львів, це погляд автора, який зацікавлює читача з перших сторінок”, – йдеться в анотації до книги.

“Сергій Герман – дипломат, виходець із сім´ї спадкових львівських інтеліґентів. Його батька львівські театрали добре знали як колишнього директора Львівської опери. У кінці 80-их був директором клубу радянсько-польської дружби у Гданську. У бурхливі 90-ті Герман працював на ниві журналістики, очолював редакцію львівської муніципальної газети “Ратуша”. Сьогодні живе і працює у Києві. Дружина – Анна Герман”, – сказано також у ній.

Як відомо, нещодавно Ганна Герман презентувала у Києві свою книжку “Червона Атлантида”.

 

Українська правда

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...