ОСТАННІ НОВИНИ

Проти Тимошенко порушили 11 кримінальних справ?

Львівський портал

|

Щодо екс-прем`єр міністра України Юлії Тимошенко Генеральною прокуратурою України порушено 11 кримінальних справ. Про це на сьогоднішньому брифінгу у Верховній Раді України заявив нардеп від фракції БЮТБ Сергій Соболєв, передає кореспондент РБК-Україна.
Він нагадав присутнім журналістам інтерв`ю Президента України Віктора Януковича каналу Euronews, в якому глава держави зазначив, що на сьогоднішній день є декілька кримінальних справ яким потрібному дати хід, що б Юлія Тимошенко могла виправдати себе в судах.
“На сьогоднішній день, за нашою інформацією прокуратурою розглядається 11 таких справ і швидше за все найближчим години ми почуємо черговий звітГенпрокурора Україна Пшонки, продовження попередніх його заяв про відкриття та поновлення слідства по11 кримінальним справам”, – заявив Соболєв.
Соболєв зазначив, що ці кримінальні справи можна “об`єднати в одне провадження, деякі з них були закриті українськими судами, а щодо 6 з 11 справ було рішення Верховного суду України … причому за часів Президента Леоніда Кучми, коли цей суд очолював пан Маляренко”, – сказав Соболєв.

Нагадаємо, раніше Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що крім існуючих і вже розслідуваних справ проти екс-прем`єра України Юлії Тимошенко і нової кримінальної справи за боргами ЄЕСУ, інших кримінальних справ проти неї в провадженні Генпрокуратури і СБУ немає.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...