ОСТАННІ НОВИНИ

Скасувати тариф на квартплату «свободівцям» допомогли «регіонали», «порист» та «ударник»

Львівський портал

|

За подолання вето міського голови, а відтак і за скасування тарифу на житлово-комунальні послуги проголосували 63 депутати. Більшість голосів ухвала отримала від представників ВО «Свобода», які ініціювали це питання, а згодом наполягали на необхідності повернення до попереднього тарифу. Допомогли «свободівцям» набрати необхідну кількість голосів представники Партії регіонів (окрім відсутніх А.Мочарського та І.Дедишина), а також активіст партії «УДАР» Ярослав Гінка та партії «Пора» Петро Адамик. Про це «Львівському порталу» стало відомо з роздруківки голосування, яку можна отримати всім охочим у секретаріаті ради.

Нагадаємо, депутати міської ради подолали вето міського голови на ухвалу від 29 вересня цього року, якою було скасовано рішення виконкому № 561 «Про затвердження порядку формування тарифів на послуги з отримання будинків та прибудинкових територій». За таке рішення віддали голоси 63 депутати.

Керівник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич наголошувала на тому, що міській раді не варто ухвалювати таке рішення, бо вже зараз вона не може відновити дію попереднього тарифу за квартплату.

Міський голова Львова Андрій Садовий був ще категоричніший. За його словами, після такого рішення депутатів, у Львові діятиме тариф “нуль” на квартплату, а на ухвалення нового тарифу треба 4 місяці. “Така ситуація призведе до колапсу в житлово-комунальному господарстві” – наголосив міський голова.

Нагадаємо, міська рада скасувала рішення виконкому 29 вересня, однак міський голова наклав на це рішення вето.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...